serwis randkowy

Czego pragną kobiety?

Pewien ośrodek przeprowadził niedawno badania na temat najciekawszej i zarazem najtańszej formy rozrywki. Okazało się, że prawie 40% badanych uważa za takową seks. Sex lub seks, czy to uprawiany na żywo, czy oglądany na filmach lub w internecie, wpływa na nas w podobny sposób.

Randki Fenomen randek w sieci Nietypowe randki w internecie Ogłoszenia matrymonialne
Portale randkowe Przygotowania do randki w sieci Seks dobry na wszystko Wirtualne randki
Upodobania kobiet i mężczyzn

Kobiety, żyć z nimi trudno, bez nich jeszcze trudniej.

Doznania związane z erotyką i seksem powodują, że nasz organizm zaczyna produkować większe ilości hormonu szczęścia, przez co mamy lepsze samopoczucie i nastawienie do otaczającego nas świata. Mężczyźni okazują się w tych sprawach mniej skomplikowani od kobiet. Czasem zdjęcia pięknych, nagich kobiet wystarczą, by wywołać u nich ekstazę. Kobiety są bardziej wymagające. Według większości z nich udany stosunek to nie taki, który kończy się męskim wytryskiem, ale ten, który poprzedzony jest fantazyjną, niebanalną grą wstępną. Mężczyźni często nie mają pojęcia, czego tak naprawdę pragną ich partnerki. Ich myślenie bywa bardzo schematyczne, dlatego dążą do orgazmu najprostszą drogą. Specjalnie z myślą o nich stworzyliśmy listę kilku męskich zachowań, które w wybitny sposób drażnią kobiety.

Na pierwszym miejscu znajduje się postawa, którą kobiety określają mianem: "Szybki Bill", lub "Jeden strzał". Mężczyzna z natury jest kiepskim psychologiem, dlatego uważa, że to, co jemu sprawia przyjemność, musi też cieszyć jego partnerkę. Jeśli jemu podoba się, gdy kobieta już na pierwszej randce szuka wzrokiem ( i nie tylko) jego klejnotów, to na pewno i on, już na starcie, zacznie szukać kobiecych miejsc, które go interesują. Ten typ faceta kończy równie szybko, jak zaczyna. Podczas seksu nie owija w bawełnę, szkoda mu czasu na pocałunki i pieszczoty i od razu idzie do wyznaczonego celu. Zwykle nie zastanawia się, czy kobiecie to odpowiada. Rozkłada jej nogi i robi swoje, a gdy już skończy (z reguły bardzo szybko), czuje się jak prawdziwy champion. Niestety, w oczach kobiety wygląda zupełnie inaczej.

Drugie miejsce zajmuje typ tzw. "Brutala", lub też "Prawdziwego faceta" (pierwsza nazwa została stworzona przez kobiety, druga przez mężczyzn). Faceci, którzy stawiają na naturę, gdyż myślą, że to kręci kobiety, to całkowita porażka. Randki z kimś, kto zażywa kąpieli najwyżej raz w tygodniu, nie należą do udanych. Kobiety twierdzą, że nic nie jest w stanie odstraszyć tak skutecznie, jak brak higieny u mężczyzn. Jeśli nie stać cię na drogie perfumy, nie szkodzi. Wystarczy woda i zwykłe mydło. Najważniejsza, zdaniem wielu kobiet jest czystość.

Trzecie miejsce na naszej liście zajmują "Obrażalscy". To typ mężczyzny, który dąsa się na swoją partnerkę, gdy ta odmawia mu oralnej przyjemności. Podczas gdy seks oralny dla wielu mężczyzn jest największą frajdą, dla kobiet niekoniecznie musi być przyjemny. Wiąże się to z wieloma czynnikami, począwszy od czysto biologicznych, a kończąc na uwarunkowaniach psychicznych. Dla wielu kobiet taka forma miłości bywa czymś niestosownym, lub upokarzającym, często odrzucanym ze względów religijnych. Sam musisz przyznać, że seks oralny w męskim wykonaniu różni się od damskiego, nawet wizualnie. Podczas, gdy kobiece ciało kojarzy się z delikatnością i słodyczą, męskie z dominacją i siłą. Wiele kobiet kojarzy tą formę seksu jedynie z brutalnymi aktami oglądanymi na filmach porno, fotkach, czy w internecie, a nie z prawdziwą czułością, czy miłością.

Preferencje seksualne obydwu płci są bardzo zróżnicowane. Mężczyźni są zdecydowanie mniej skomplikowani w podejściu do spraw seksu od kobiet i nie bez powodu mówi się, że są maszynerią, którą obsługuje się przy pomocy jednej wajchy. Kobiety, z natury bardziej wrażliwe, potrzebują romantycznej randki, odpowiedniego nastroju, psychicznej więzi i ciągłej bliskości, by znaleźć w seksie spełnienie. Rozmowa o wzajemnych potrzebach, ciągłe uczenie się siebie i swoich oczekiwań, to podstawa udanego związku. Skupianie się tylko na sobie i swoich przyjemnościach przeszkadza, w osiągnięciu sukcesu. Psychologowie podkreślają, że bez nieustannego dialogu żaden związek nie będzie udany. To, czego sami pragniemy i potrzebujemy często odbiega od oczekiwań naszego partnera. Wiąże się to ze specyfiką płci i charakteru. Nie bez powodu mawia się, że mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus. Aby dostać się z jednej planety na drugą trzeba przemierzyć miliony lat świetlnych. Warto pamiętać, że mniej więcej taka sama droga dzieli psychikę nieskomplikowanego mężczyzny od złożonej natury kobiet.

Międzynarodowy Serwis Randkowy - Intermiss.com - Randki w sieci | Portale randkowe