serwis randkowy

Szukam Pana/Pani na bardzo nietypową randkę

Pragniesz czegoś nowego, brakuje ci jakiegoś ożywczego powiewu, który odmieni twoje życie? Może rozwiązaniem będą randki internetowe?

Randki Fenomen randek w sieci Nietypowe randki w internecie Ogłoszenia matrymonialne
Portale randkowe Przygotowania do randki w sieci Seks dobry na wszystko Wirtualne randki
Upodobania kobiet i mężczyzn

Szukam Pana/Pani na bardzo nietypową randkę

Jesteś kobietą/mężczyzną nowoczesną/-ym, lubisz flirt i dobrą zabawę, ale osoby, które poznajesz okazują się mało interesujące, średnio pociągające i nadzwyczajnej w świecie nudne? Pragniesz czegoś nowego, brakuje ci jakiegoś ożywczego powiewu, który odmieni twoje życie? Jeśli szara rzeczywistość nie zaspakaja twoich potrzeb a słowo "miłość" powoli traci sens, musisz spróbować czegoś zupełnie nowego i zacząć się umawiać na randki... w sieci.

randki internetowe A może randki w sieci...

Randki internetowe i flirt w sieci są nowym sposobem spędzania wolnego czasu. Okazuje się, że serwisy randkowe są w stanie zaoferować więcej, niż spotkania w realu. Wirtualne randki przeznaczone są nie tylko dla singli, ale także dla osób, którym brakuje przyjaciół, ciekawego towarzystwa i szeroko pojętej rozrywki.

Jak się okazuje, przynajmniej w połowie przypadków, poszukiwani są ludzie, którzy będą w stanie wypełnić lukę emocjonalną w życiu partnera. Drugą grupę poszukiwanych stanowią osoby szczególnie atrakcyjne fizycznie, które będą w stanie zaspokoić fantazje erotyczne potencjalnego kandydata na partnera. Cele matrymonialne przyświecają z reguły ogłoszeniom ludzi w średnim wieku, często samotnym lub opuszczonym, dla których najważniejsza jest więź emocjonalna.

Aby umówić się na internetową randkę, należy stworzyć własny profil w sieci, który pozwoli innym użytkownikom dowiedzieć się o nas czegoś ciekawego. Najczęściej już po krótkim wstępie oczywisty jest cel, w jakim ogłoszenie zostało zamieszczone w internecie. Krótka autoprezentacja pozwala szybko ocenić atrakcyjność

Znajdź swój target...

Internauci korzystający z serwisów randkowych dzielą się na kilka grup. Pierwszą z nich stanowią mężczyźni, którzy szukają kobiety w celach matrymonialnych, lub kochanki. Ich pomysłowość w tworzeniu profilu często przechodzi ludzkie pojęcie. Ogłoszenia matrymonialne i towarzyskie, jakie są przez nich zamieszczane emanują mniej lub bardziej wysublimowanym erotyzmem. Niektórzy przyjmują strategię romantycznego rycerza, zasypując sympatię tekstami piosenek lub wierszy ściągniętych z tomiku Asnyka, jeszcze inni puszczają wodzę fantazji i krok po kroku tworzą instrukcję obsługi seks-maszyny (czyli siebie), na wypadek, gdyby przyszła partnerka nie wiedziała co jest do czego.

Druga grupa to kobiety, które najczęściej szukają przystojnego, dobrze zbudowanego, dowcipnego i inteligentnego bruneta, najlepiej zmotoryzowanego, "udomowionego", ale nie mającego jak do tej pory szczęścia w miłości. Niższy, w dodatku blondyn, też ujdzie w tłumie, jeśli pozostałe warunki zostaną spełnione. Nie można oczywiście generalizować, bo zdarzają się kobiety, dla których wygląd nie ma znaczenia, ale nie ukrywajmy, że każda kobieta mająca do wyboru przystojnego pana z ogłoszenia ze zdjęciem i pana o nieznanej prezencji z ogłoszenia pozbawionego fotki, wybierze tego pierwszego. Bezpłatne ogłoszenia towarzyskie zamieszczane w sieci przez tę grupę użytkowników mają charakter raczej opisowy, nie emocjonalny.

Kolejną krupę randkowiczów stanowią panie szukające pań i panowie szukający panów. Tutaj sprawa się nieco komplikuje, bo oczekiwania poszczególnych osób są nieraz tak wygórowane, że nie sposób im sprostać. Serwis ogłoszeniowy pełen jest anonsów tego rodzaju. Ogłoszenia matrymonialne są tutaj rzadkością. Przeważają raczej ogłoszenia typowo towarzyskie. Kobiety są bardziej subtelne w nawiązywaniu flirtu, nie nazywają niektórych rzeczy tak dosadnie jak mężczyźni. Najczęściej szukają miłości, zrozumienia, delikatności i więzi nie tylko ciał, ale przede wszystkim dusz. Flirt

Panowie mają inną taktykę: zaskoczyć partnera tak, żeby nie był zdolny odmówić. W ich przypadku częściej chodzi o seks niż o bratnią duszę, ale szufladkować nie możemy. Wspólne zainteresowania, ulubione formy spędzania wolnego czasu, podobny poziom wiedzy i ciekawy wygląd są najsilniej działającymi bodźcami. Nie da się ukryć, że w wielu przypadkach nie bez znaczenia jest także rozmiar biustonosza i długość członka, ale to już kwestie bardzo indywidualne, których lepiej nie poruszać.

Każdy ma szansę na flirt, udany seks, a nawet związek swojego życia. Wystarczy tylko ciągle próbować i szukać bez wytchnienia. Wszak na uczucie nigdy nie jest za późno, a miłość niejedno ma imię.

Międzynarodowy Serwis Randkowy - Intermiss.com - Randki w sieci | Portale randkowe