serwis randkowy

Kilka powodów, dla których warto uprawiać seks

Co to jest: sprawia, że śpisz smaczniej niż niemowlę, zmusza do pracy wszystkie twoje mięśnie i powoduje, że uśmiechasz się do wszystkiego, co się rusza (albo i nie)? Chodzi oczywiście o seks.

Randki Fenomen randek w sieci Nietypowe randki w internecie Ogłoszenia matrymonialne
Portale randkowe Przygotowania do randki w sieci Seks dobry na wszystko Wirtualne randki
Upodobania kobiet i mężczyzn

Dlaczego uprawiamy seks

Seks jest jednym z ulubionych tematów rozmów większości ludzi. Jak wynika z badań, ponad 50% mężczyzn myśli o sexie minimum raz dziennie. Wystarczy niewinny impuls, by ich organizm zaczął produkować większe ilości testosteronu, a libido podskoczyło i to nie tylko podczas randki...
Również dla kobiet seks jest istotnym elementem udanego pożycia. Tematyka związana z erotyką i seksem jest w dzisiejszych czasach niebywale chodliwa, nie zaskakuje zatem fakt, że twórcy internetu eksploatują ją na wszystkie możliwe sposoby. Erotyczne filmy, zdjęcia pięknych, nagich kobiet, seks ogłoszenia, czy możliwość umawiania się na wirtualne seks - randki, to tylko niektóre z ofert sieci. Prawdziwi zapaleńcy mogą korzystać z erotycznej rozrywki non stop, wykupując specjalny abonament umożliwiający im korzystanie z usług związanych z seksem bez ograniczeń.

Seks już wiele lat temu przestał być tematem tabu. Uważany w ubiegłych stuleciach za najbardziej intymną sferę ludzkiego życia, dziś stał się absolutnym numerem jeden w mediach, prasie i relacjach damsko - męskich. Ludzie od dawna zastanawiali się, na czym polega fenomen seksu. Seksuolodzy odkryli prawdę. Okazuje się, że sex jest najlepszym sposobem na pokonanie własnych słabości, kryzysów i monotonii w życiu. Ma również zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Ludzie, którzy odbywają jeden lub dwa stosunki seksualne na tydzień, mają wyższy poziom przeciwciał w organizmie, które chronią nas przed wirusami i bakteriami. Co ciekawe, seks jest także naturalnym lekiem łagodzącym objawy astmy czy kataru siennego.

Miłosne igraszki potrafią w błyskawiczny sposób poprawić nasze samopoczucie. Jeśli miałeś zły dzień, skorzystaj z wirtualnej randki lub zafunduj sobie sesję relaksującej miłości - podziała lepiej niż prozac. Z badań wynika, że seks poprawia samopoczucie nawet w stanach łagodnej depresji. Gdy się kochasz, twój organizm wydziela zwiększone ilości hormonu szczęścia, wywołującego uczucie zadowolenia i euforii. Nic tak nie podnosi poczucia własnej wartości, jak udany sex, świadomość, że nasz partner czuje się z nami szczęśliwy i potrafimy się dogadać w sprawach intymnych. Oczywiście nie tylko sex decyduje o tym, czy dany związek jest udany. Równie ważne jest poczucie bezpieczeństwa i psychicznej bliskości, jednak z biologicznego punktu widzenia to właśnie orgazm, spełnienie w seksie i świadomość, że dałeś komuś rozkosz, sprawiają, że akceptujesz własne ciało, a to podnosi twoją samoocenę.

Również dla kobiet mamy dobrą wiadomość: szczęśliwe i spełnione kochanki nie muszą chadzać do salonów piękności, żeby wyglądać naprawdę olśniewająco. Z badań wynika, że kobiety prowadzące aktywne życie seksualne mają bardziej lśniące włosy i lepszą cerę od tych, które żyją w celibacie. Seks zwiększa bowiem produkcję dobroczynnie działającego na urodę estrogenu.

Wiele jest zalet prowadzenia aktywnego życia seksualnego. Dla jednych będą to względy zdrowotne, dla innych potrzeba spełnienia a dla jeszcze innych potrzeba bliskości w związku. Namiętny, pełen uczuć seks może znacząco zwiększyć poziom intymności między partnerami. Jeśli się kochają, angażują w seks nie tylko swoje ciała, ale także umysły i emocje. Dzięki temu seks przestaje być "wyczynem sportowym" a staje się duchowym przeżyciem.

A co z osobami, które nie mają partnera? To właśnie z myślą o nich zostały stworzone specjalne serwisy randkowe i seks randki, dzięki którym mogą znaleźć nie tylko kochanka, ale również miłość na całe życie. Wybór ułatwiają seks ogłoszenia, ciekawie tworzone profile użytkowników, oraz piękne fotki, dzięki którym można ocenić walory fizyczne potencjalnej sympatii. Nie ma takiej sytuacji, z której nie było by wyjścia. Jeśli marzysz o głębokim uczuciu, lub o niezapomnianej nocy z piękną kobietą znalezioną przez internet, nie marnuj czasu. Skorzystaj z szansy, jaką daje ci współczesna technika i walcz o to, co dla ciebie ważne. Seks w dzisiejszych czasach niejedno ma imię, ale przyjemność z jego uprawiania jest niezmienna i ponadczasowa. Warto o tym pamiętać.

Międzynarodowy Serwis Randkowy - Intermiss.com - Randki w sieci | Portale randkowe